Kézilabda

Tiszaújváros csapatát fogadták a szerencsi kézilabdás lányok október 19-én a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A hazaiak jól kezdték a meccset, ami az eredményen meg is mutatkozott, hiszen az első félidőben három góllal átvették a vezetést. A második félidőre a kapkodás volt a jellemző, sok volt az eladott labda, aminek a következtében előnyhöz jutott az ellenfél csapata. A játék végére visszatért a szerencsi lányok játékkedve, melynek köszönhetően a mérkőzés végül hazai győzelemmel és egy sérüléssel zárult.

Katona Krisztina, a szerencsi csapat edzője elmondta: a játékosoknak fejlődniük kell még a labdakezelésben és minden lánynak el kell hinnie, hogy ők már igenis jó kézilabdások. Végeredmény: Szerencs VSE- Tiszaújváros SC: 32-31. A szerencsi kézilabda csapat soron következő mérkőzését november 9-én játssza a Szepa KSE II. gárdája ellen idegenben.