Kézilabda

30:13-ra kikapott a Szerencs VSE női kézilabda csapata. A Kulcsár Anita Sportcsarnokban megtartott november 20-i mérkőzésen a szerencsiek a vendégcsapat Diósgyőri KSE gárdáját fogadták.

A találkozó első perceiben a szerencsi lányok lendületes támadásokkal hamar megszerezték a vezetést és rövid idő alatt nagy előnyre tettek szert. A 10. percben a lendület azonban megtört a diósgyőriek pedig ezt kihasználva sorozatos heves támadásokkal legyűrték a szerencsiek védelmét; átvették a vezetést, majd végül 8 pontos előnyre tettek szert a félidőre

Szerencs VSE - Diósgyőri KSE mérkőzése a szerencsi Kulcsár Anita Sportcsarnokban. Fotó: Szerencsi Hírek

A diósgyőriek dominanciája folytatódott a második félidő után is. A vendégcsapat jól felépített támadásokkal, és pontos góldobásaival tovább növelte az előnyét. A mérkőzést végeredménye Szerencs VSE – Diósgyőri KSE 13:30. A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női kézilabda tabellán a Szerencs VSE az 5. helyen áll.