Kosárlabda

Vereséget szenvedett legutóbbi hazai mérkőzésén a Szerencs VSE junior kosárlabdacsapata.

Utánpótlás együttesünk 2015. december 5-én, a fiú junior regionális bajnokság kelet csoportjának alapszakaszában, a Nyíregyházi Sportcentrum KA/B gárdáját fogadta a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A mérkőzés elején még a hazaiak irányították a játékot, amit az első negyed végére kialakult 18-14-es állás is igazolt. A meccs további részében fej-fej mellett haladva, rendkívül szoros meccset játszottak a fiatalok. A harmadik negyed nyolcadik percében 39-39 volt az állás, ám ezt követően a vendégeknek sikerült jobban a hajrá, s így alakult ki az 55-65 arányú nyíregyházi győzelem.Fotó: Szerencsi Hírek - Nagy István