Labdarúgás

Lezajlottak a 2017/2018-as B.A.Z megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság első fordulójának szombati mérkőzései.

Szombaton négy találkozót játszottak. A Szerencs VSE labdarugói idegenben Bogács Termálfürdő ellen léptek pályára. A hazai csapat már a 2. percben megszerezte a vezetést, és a második gólra sem kellett sokáig várni, ugyanis a 7. percben a bogácsiak ismét betaláltak a szerencsiek hálójába. A 93. percben megszületett a hazaiak harmadik gólja is, ezzel a B.A.Z. megyei I. Felnőtt 1. forduló eredménye Bogács Termálfürdő - Szerencs VSE 3 - 0.

– Sajnos az elején elintéztük magunkat, pedig a második félidőben jobban játszottunk, de ez kevés volt. Csapatunk megemlékezik a napokban elhunyt városunk kiváló játékvezetőjéről, Komlósi Lajosról. Nyugodj békében Lajos! – mondta Tóth István a Szerencs VSE edzője az ÉM-nek.

A Szerencs VSE U19-es csapata viszont 5 gólt is rúgott a bogácsiak hálójába. A B.A.Z. megyei I. U-19 1. forduló eredménye Bogács Termálfürdő U19 - Szerencs VSE U19 0 - 5.

Szerencs VSE U19-es gólszerzők:

• 10. perc, Diószegi Kristóf
  • 23. perc, Bálint Attila
  • 29. perc, Diószegi Kristóf
  • 72. perc, Nikházi József Gábor
  • 87. perc, Szadai Levente

A Szerencs VSE játékosai legközelebb haza pályán augusztus 19-én 17:00 órakor lépnek pályára Bőcs ellen.

Forrás: ÉM/SZH, borítókép: illusztráció