Labdarúgás

Bőcs gárdáját fogadta a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgó csapata augusztus 19-én Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A mérkőzés előtt a csapatok és a nézők egyperces néma csenddel emlékeztek meg a tragikus körülmények között elhunyt, szerencsi játékvezetőről, Komlósi Lajosról. Hasonlóan a korábbi mérkőzéshez ezen a focimeccsen is nagyon korán, már a 4. percben megszerezte a vezetést a vendégcsapat. A szépítésre egészen a 29. percig kellett várni, amikor Gombos Ádám betalált a bőcsiek hálójába.

Csapatunk ekkor új erőre kapott és a 38. percben Szatmári Attila egy újabb gólt rúgott, ezzel az első félidő eredménye 2-1. A második játékrészben azonban a bőcsiek a 61. percben kiegyenlítettek, majd nem sokkal később a 65. percben egy újabb góllal be is biztosították a győzelmüket. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 2. forduló eredménye, Szerencs VSE – Bőcs 2-3. A Szerencs VSE U19-es csapata fölényes győzelemmel győzött a bőcsi csapat ellen. A B.A.Z. megyei I. U-19 2. forduló eredménye Szerencs VSE U19 – Bőcs U19 8-2.

Gólszerzők: Szerencs VSE - Bőcs