Labdarúgás

Vereséggel zárult a férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés augusztus 26-án, szombaton a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A szerencsiek ezúttal Edelény gárdáját fogadták hazai pályán. Csapatunk számára nem indult jól a mérkőzés, ugyanis az első félidőben a vendégek három gólt is lőttek. A második félidő 74. percében Ternyik Máté tizenegyest rúghatott, amit magabiztosan be is lőtt. Ezután a 78. percben Buri Attila talált az Edelényiek hálójába. A 82. percben azonban az edelényiek ismét utat találtak a szerencsiek hálójába ezzel a B.A.Z. megyei I. Felnőtt 3. forduló eredménye Szerencs VSE – Edelényi FC 2 – 4.

Szerencsi gólszerzők: Szerencs VSE – Edelényi FC

• 74. perc Ternyik Máté
  • 78. perc Buri Attila

A Szerencs VSE U-19-es csapata 3 – 3 döntetlent játszott az Edelényi FC U-19-es gárdájával.

Szerencsi gólszerzők: Szerencs VSE U-19 – Edelényi FC U-19

• 31. perc Diószegi Kristóf
  • 45. perc Diószegi Kristóf
  • 89. perc Rabócz Dávid

A Szerencs VSE következő mérkőzését idegenben vívja a Mojito-Lemon BTE Felsőzsolca ellen. A meccs szeptember 3-án 16:30-kor kezdődik a felsőzsolcai sportpályán.

Borítókép: illusztráció