Labdarúgás

Szerencsi győzelemmel zárult a férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés szeptember 16-án, szombaton.

Az SZVSE játékosai ezúttal idegenben Szendrő ellen léptek pályára. Csapatunk számára nem indult jól a meccs, ugyanis a 15. és a 27. percben két gólt is kaptunk az ellenféltől. Az első szerencsi gólt Ternyik Máté rúgta a második játékrész 74. percében. Mindössze két perc múlva Szegedi Zsolt is utat talált a szendrőiek hálójába. A mérkőzés végét végül a 78. percben Gombos Ádám gólja pecsételte meg. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 6. forduló eredménye Szendrő – Szerencs VSE: 2 – 3. Csapatunk jelenleg a tabella 10. helyén áll.

Gólszerzők: Szendrő – Szerencs VSE

• 74. perc Ternyik Máté
  • 76. perc Szegedi Zsolt
  • 86. perc Gombos Ádám

Az szerencsi U19-es labdarúgók 3 – 4 góleredménnyel szintén győzedelmeskedtek a szendrői játékosok felett.

Gólszerzők: Szendrő U-19 – Szerencs VSE U-19

• 26. perc Mercz Máté
  • 53. perc Rabócz Dávid
  • 62. perc Csathó József Erik
  • 77. perc Bálint Attila

A következő mérkőzés szeptember 23-án, 16:00 órakor lesz a Szerencsi Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen. Az SZVSE játékosai Gesztely ellen lépnek pályára.