Labdarúgás

Idegenben Bánhorváti ellen léptek pályára, a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgói szeptember 30-án.

Az összecsapás jól indult a szerencsieknek. Az első gólt a 16. percben lőtte Kiss Krisztián, a másodikat pedig Gombos Ádám rúgta a mérkőzés 44. percében. A második félidőben a 82. percben a bánhorvátiaknak is sikerült a szerencsiek hálójába találni, sokáig azonban nem örülhettek, hiszen egy perccel később Nagy László kontrázott.

A 88. percben a bánhorvátiaknak még egy utolsó gólt sikerült rúgni a szerencsieknek. A B.A.Z megyei I. Felnőtt. 8 forduló eredménye Bánhorváti – Szerencs VSE 2 – 3. Csapatunk jelenleg a tabella 7. helyén áll. A Szerencs VSE következő mérkőzése október 7-én, 15.00 órától kezdődik hazai pályán az Ózdi FC ellen.

A Szerencs VSE U-19 csapata 1 – 4 arányban diadalmaskodott a Bánhorváti U-19 gárdával szemben.

Gólszerzők: Bánhorváti – Szerencs VSE6.

16. perc Kiss Krisztián
44. perc Gombos Ádám
83. perc Nagy László

Gólszerzők: Bánhorváti U19 – Szerencs VSE U19

34. perc Jäger Máté
36. perc Molnár Róbert Bence
60. perc Bálint Attila
64. perc Molnár Róbert Bence