Labdarúgás

Kikapott a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgó csapata hidasnémeti ellen. A szerencsi játékosok hazai pályán november 18-án fogadták a vendégcsapatot.

A hidasnémetiek hamar már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést, a félidőig pedig már két-gólos előnyre tettek szert. A második játékrész sem indult jól a szerencsi kékmezeseknek, hiszen újabb gólt rúgtak a vendégek. A hazai szépítésre egészen a 65. percig kellett várni, amikor is Hajdú Gábor talált a hidasnémetiek hálójába. A találkozó további perceiben a vendégek erős nyomás alá helyezték a szerencsieket, aminek következtében további 2 gólt rúgtak a hazai hálóba.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 15. forduló eredménye Szerencs VSE – HVSC Polgári Kft: 1 – 5. A Szerencs VSE jelenleg a tabella 11. helyén áll.

A Szerencs VSE U19-es csapata viszont 7 – 0 arányú győzelmet aratott a hidasnémeti U19-esek ellen, amivel a tabella 5. helyére jöttek fel.

A következő mérkőzés november 25-én, hazai pályán, Bogács ellen lesz.