Labdarúgás

Kikapott a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarúgó csapata Encs ellen. A szerencsi játékosok idegenben léptek pályán március 24-én.

A mérkőzés első gólját a 37. percben Nagy László lőtte, az szerencsieknek azonban nem sikerült megtartani a vezetést, az 50. percben az encsiek szépítettek. A második játékrészben a 66. percben a hazaiak ismét betaláltak a szerencsiek hálójába.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 20. forduló eredménye: Encs – Szerencs VSE, 2 – 1. A felnőtt csapat jelenleg a tabella 12. helyén áll.

Az szerencsi U19-es csapat 5 – 3 kikapott az encsiektől. Az U19-esek a tabella 5. helyén állnak. Az U16-os csapat március 23-án idegenben a Sátoraljaújhelyi TKSE ellen lépett pályára, végül 1 – 3 győztek a szerencsiek, megőrizve ezzel vezető helyüket a tabellán.

A következő mérkőzés március 31-én 16 órától lesz hazai pályán. Az U16-osok március 29-én 12 órától lépnek pályára hazai pályán Hidasnémeti ellen.