Labdarúgás

Papírforma szerinti végeredmény született az április 28-án játszott labdarúgó mérkőzésen.

A Szerencs VSE hazai pályán a tabella utolsó helyén álló Varbó csapatát fogadta. Az összecsapás első gólját a 20. percben Ternyik Máté lőtte a vendégek hálójába. Az első félidő leintése előtt a 34. percben a varbóiak kiegyenlítettek. A második játékrészben folytatódott a pirosmezes vendégek dominanciája, ugyanis az 56. percben ismételten betaláltak a szerencsiek hálójába. A hazaiak nem adták fel a hajrában a 74. percben Berecz László válaszolt a varbóiak góljára, 4 perccel később pedig Nagy László lövése döntötte el a mérkőzést.

A B.A.Z. Megyei I. Felnőtt 25. forduló eredménye Szerencs VSE – Varbó 3-2. A Szerencs VSE jelenleg a tabella 12. helyen áll. A következő mérkőzés idegenben május 5-én, 17.00 órától Sajóbábony ellen lesz. Az U19-es mérkőzés elmaradt, az SZVSE U16-os csapata pedig április 29-én 1-0-ra legyőzte az Ongaiakat, így a szerencsi gárda továbbra is veretlen.