Labdarúgás

Onga csapatát fogadták május 12-én a szerencsi focisták a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

Az első gólt a vendégek lőtték a 13. percben a felnőtt mérkőzésen, a szerencsiek azonban gyorsan reagáltak az ongaiak találatára. A 34. percben Nagy László talált utat a vendégek hálójába, hat perccel később pedig Ternyik Máté góljával előnyt szerzett Szerencs az első félidőig. A második játékrészben az ongaiak sorra lőtték a gólokat. A szerencsiek kihasználva a hazai pálya előnyét és a nézők szurkolását, nem adták fel a meccset. A 84. percben Szűcs Máté talált a vendégek hálójába. A hazai gól ellenére ekkor úgy tűnt, hogy az ongaiak megnyerték ezt a találkozót, azonban erre Berecz László cáfolt rá, aki a 93. percben kiegyenlítette a rúgott gólok számát.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 27. forduló eredménye, Szerencs VSE – Onga 4-4. A hazai gárda jelenleg a tabella 12. helyén áll. Az U19-es együttes 1-3-ra kikapott az ongaiak ifi csapatától.

A következő mérkőzés május 18-án idegenben, Mád ellen lesz.

Facebook galléria ide kattintva tekinthető meg!