Labdarúgás

Onga gárdáját fogadták hazai pályán a Szerencs VSE U19-es és felnőtt focistái szeptember 29-én.

Az U19-es mérkőzésen az első találatot a vendégcsapat szerezte, amire a szerencsiek a 11. percben válaszoltak Bálint Attila góljával. A játékosok döntetlen eredménnyel mentek pihenőre, majd a második játékrészben a szerencsi Molnár Márió és Kozsik Olivér találatának köszönhetően a hazaiak nyerték a mérkőzést. Végeredmény: Szerencs VSE –Onga: 3-0

A felnőtt csapatunk is jól kezdte a meccset, az első félidőben Gombos Ádám duplázott, hiszen a 23. és a 37. percben is gólt lőtt. A második félidőben is a hazaiak uralták a mérkőzést és találtak az ellenfél hálójába. A játék végére az ongaiak is igyekeztek behozni a lemaradást, sikerült gólt szerezniük. A 90. percben azonban Gombos Ádám újabb góllal örvendeztette meg a hazai közönséget. A végeredmény: Szerencs VSE- Onga: 4-1.