Labdarúgás

A Taktaharkányi SE U14-es csapatát fogadták hazai pályán a Szerencs VSE U14-es játékosai november 2-án.

A szerencsiek már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést, a 3. percben Papp Martin talált a vendégek hálójába. A 22. percben újabb szerencsi gól született, melyet Kállai László István szerzett. A második félidőben a vendégek agresszívebben kezdték a játékot, aminek következtében az 50. percben gólt lőttek a szerencsi hálóba.

A B.A.Z. megyei U-14 Kelet 7. forduló végeredménye Szerencse VSE U-14 – Taktaharkányi SE U-14: 2-1. A Szerencsiek jelenleg a tabella 5. helyén állnak. A következő mérkőzés november 11-én idegenben, Tokaj ellen lesz.