Labdarúgás

A Borsod Abaúj Zemplén megyei U-14 Keleti bajnokság kilencedik fordulójában a Sátoraljaújhelyi TKSE csapatát fogadták a Szerencs VSE u14-es labdarúgói november 16-án a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A mérkőzést a hazaiak lendületesen kezdték, aminek köszönhetően már a 20. percben megszerezték a vezetést Tóth Aladár Norman találatával. A vendégek sem tétlenkedtek, ugyanis a félidő utolsó percében sikerült egyenlíteniük így 1-1-es állásnál mentek pihenőre a játékosok. A második játékrészben a szerencsiek folytatták a gyors játékot így az 55. percben sikerült újra átvenni az irányítást Hanák Patrik góljával.

Az előnyt a meccs végéig megtartották a szerencsiek. Végeredmény: Szerencs VSE U-14 - Sátoraljaújhelyi TKSE U-14: 2-1. Csapatunk jelenleg a tabella negyedik helyén áll.