Labdarúgás

A B.A.Z. megyei I. felnőtt bajnokság 22. fordulójában a Bánhorváti KBSC együttesét fogadták a szerencsi labdarúgók április 6-án.

A Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen megtartott találkozón a hazaiak részéről ígéretesen indult a kezdés, ugyanis a 8. percben Gombos Ádám talált az ellenfél kapujába. A 10. percben jött a válasz: a kékmezes vendégek is gólt rúgtak, így 1-1-es állásnál mentek pihenőre a játékosok.

A második félidőben több sikertelen akciót követően ismét a vendégek szereztek találatot. A szerencsi játékosok dolgát az időjárás is nehezítette, ugyanis végig szakadó esőben játszottak a focisták. A hazaiak kitartóan küzdöttek, de a 75. és 77. percben újabb gólt szereztek a bánhorvátiak.

A végeredmény: Szerencs VSE - Bánhorváti KBSC: 1-4. A hazai csapat következő mérkőzése április 20-án lesz, amely során a Mád együttese ellen kell majd bizonyítaniuk.