Labdarúgás

B.A.Z. megyei II. Kelet Felnőtt labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában Pácin csapatát fogadták a szerencsiek augusztus 17-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A mérkőzés első góljára a 31. percig kellett várni, amikor is Ternyik Máté talált az ellenfél hálójába. A vendégcsapat hamar reagált a kapott gólra és a 34. percben ők is betaláltak a szerencsiek hálójába, ám mindössze egy perccel később Tóth Alex góljának köszönhetően ismét vezetett Szerencs.

A második félidőben a vendégcsapat védelme összeomlott, a hazaiak sorra lőtték a gólokat. A végeredmény: Szerencs VSE – Pácin SE: 6-1. A szerencsiek a tabella 2. helyén állnak. Az U19-es játékosok szintén győzedelmeskedtek 8-3 arányban. A következő mérkőzés augusztus 24-én idegenben, a Sárospataki TC ellen lesz.