Labdarúgás

Elsöprő győzelmet aratott a Szerencs VSE labdarúgói a B.A.Z. megyei II. Kelet Felnőtt labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

A szerencsiek a Megyaszó KSE csapatát fogadták augusztus 31-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen. A hazai csapat Ternyik Máténak köszönhetően már az első percben megszerezte a vezetést. Az első félidőre a csapatok 7-0-s szerencsi vezetésnél mentek pihenőre.

A második játékrészben még jobban megmutatkozott a szerencsiek elsöprő erőfölénye, ugyanis további 9 gólt rúgtak a megyaszóiak hálójába. A végeredmény: Szerencs VSE – Megyaszó KSE 16-0. A szerencsiek a tabella 4. helyén állnak.

Az U19-es játékosok szintén győzedelmeskedtek 10-1 arányban. A következő mérkőzés október 8-án idegenben, a tabella 2. helyén álló Tokaj FC ellen lesz.

Szerencs VSE – Megyaszó KSE gólszerzők:

1’ Ternyik Máté
8’ Kiss Krisztián
17’ Nagy Máté
22’ Berecz László
26’ Nagy Máté
32’ Kiss Krisztián
45’ Kiss Krisztián
50’ Lakatos István
51’ Ternyik Máté
55’ Ternyik Máté
60’ Lakatos István
66’ Jakab Balázs Erik