Labdarúgás

Erdőhorváti csapatát fogadták a Szerencs VSE labdarúgói október 12-én hazai pályán. A mérkőzés nem indult túl jól a szerencsi focistáknak, ugyanis a 14. és a 34. percben is gólt kaptak.

A második félidőben azonban fordult a kocka, újult erővel és jobb taktikával a hazai játékosok bizonyultak jobbnak. A mérkőzés végéhez közeledve a 71. és a 81. percben Buri Attila két alkalommal talált a vendégek hálójába. A hátralévő időben már egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni.

A végeredmény Szerencs VSE – Erdőhorváti SC 2 – 2. A Szerencsiek jelenleg a tabella 6 helyén állnak. Az ifi csapat mérkőzése elmaradt, mivel a vendégcsapat tagjai nem jöttek el a találkozóra.

A következő mérkőzés október 20-án idegenben Garadna ellen lesz.