Labdarúgás

Szendrő gárdáját fogadta hazai pályán a Szerencs VSE felnőtt férfi labdarugó csapata március 31-én, szombaton.

A mérkőzés extrém esős körülmények között kezdődött el, amit aztán pár perc után félbe is szakítottak, hiszen a szélsőséges esőzésben a pálya állapota sokat romlott. A csapatok kis idő elteltével térhettek vissza. A játékosoknak ezután sem volt könnyű dolguk, hiszen a focipályán az esőzés következtében tócsák alakultak ki. Gombos Ádámot azonban ez nem gátolta meg abban, hogy a 13. percben betaláljon a szendrőiek hálójába. A 32. percben Suller Zsolt lőtt gólt. Végezetül pedig a 65. percben Rábai Gergőnek sikerült a labdát a vendégek hálójába lőnie.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 21. forduló eredménye Szerencs VSE – Szendrő, 3-0. Az szerencsi U19-es csapat 2-0-ra kikapott a szendrőiek U19-es gárdájától.