Labdarúgás

Az Ózdi FC gárdáját fogadták hazai pályán a Szerencs VSE felnőtt labdarúgói augusztus 12-én.

A szerencsiek komoly ellenfelet kaptak a 2018/2019-es idény első mérkőzésére, ugyanis az ózdiak az előző szezont a tabella harmadik helyén zárták. A szerencsiek jól kezdték a meccset, igyekeztek lépést tartani az ellenféllel. A vendégcsapat azonban hamar, már a 14. percben megszerezte a vezetést. A játékosok 5-0-s ózdi vezetésnél mentek pihenőre. A második félidő 73. percében ismét a vendégek találtak a hálóba, a szerencsieknek nem sikerült gólt rúgni a találkozón.

A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 1. forduló végeredménye: SZVSE- Ózdi Fc: 0-6. A szerencsiek következő mérkőzésüket idegenben Bogács ellen játsszák.