Labdarúgás

Hazai pályán szenvedett megsemmisítő vereséget a Szerencs VSE. Együttesünk szeptember 8-án, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában fogadta Felsőzsolca gárdáját. A vendégek 1-10 arányban nyerték meg a találkozót.

Nagy reményekkel várták az újabb hazai találkozót a Szerencs VSE labdarúgói annak ellenére, hogy a megyei első osztály egyik éllovasa, Felsőzsolca érkezett szeptember 8-án a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepre. A bizakodás sajnos nem tarthatott sokáig, hiszen Felsőzsolca már a 13. percben megszerezte a vezetést, a félidőben pedig 0-4-es állásnál vonultak szünetre a csapatok. A lehengerlő 45 perc után nem sok izgalomra számíthattak a szerencsi drukkerek, bár korántsem volt eseménymentes a meccs folytatása sem. Nagy Máté ugyan szépített a 65. percben, de a vendégek szinte ledarálták a hazai védelmet, s a találkozó végére összesen tíz alkalommal vették be a szerencsi kaput. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság negyedik fordulója után 12 ponttal az Edelényi FC vezeti a tabellát, az ugyancsak 12 pontos Felsőzsolca előtt. Szerencs a 14. helyet foglalja el a 16 csapatból álló mezőnyben.