Labdarúgás

Vereséggel zárták mérkőzésüket az SZVSE felnőtt férfi labdarúgói szeptember 3-án szombaton, a felsőzsolcaiak ellen.

A szerencsieknek az első félidő nem alakult túl jól, hiszen a hazaiak háromszor is utat találtak csapatunk hálójába. A szerencsi drukkereknek egészen a második félidőig kellett várni, amikor is Szatmári Attila a 63. percben megszerezte a szerencsiek első, és egyben utolsó gólját. A hazaiak a 89. percben még egyszer gólt rúgtak a szerencsieknek.

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztály Felnőtt 4. forduló eredménye, Mojito-Lemon BTE Felsőzsolca – Szerencs VSE 4-1. Csapatunk számára az idény eddig nem alakult fényesen, ugyanis az első négy mérkőzésből négyet vesztettünk el. A szerencsiek jelenleg a tabella 15. helyén állnak.

A Szerencs VSE U-19-es csapata 2-1-es vereséget szenvedett a felsőzsolcai U-19-es gárda ellen.

Gólszerzők: Mojito-Lemon BTE Felsőzsolca – Szerencs VSE

63. perc Szatmári Attila.

Gólszerzők: Felsőzsolcai U-19 – Szerencs VSE U-19

89. perc Nikházi József Gábor.

Következő mérkőzésünket szeptember 9-én szombaton, 16.30-kor hazai pályán Encs ellen játsszuk.