Joomla\CMS\Filesystem\Folder::files: az elérési út nem könyvtár. Elérési út: [ROOT]/images/2015/11/20151107_labdarugas

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Labdarúgás

Hazai pályán szenvedett vereséget 2015. november 7-én Szerencs labdarúgócsapata. Együttesünk a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei első osztályú bajnokság harmadik helyén álló Sajóbábonyt fogadta a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen. A vendégek már a mérkőzés 6. percében megszerezték a vezetést, majd rövid idő múlva Szegedi Zsolt találatával Szerencs kiegyenlített.

Sajóbábony uralta a pályát, a félidőre már 1-4-es állásnál pihentek a csapatok. Annak ellenére, hogy később Szegedi Zsolt duplázott, majd Erdei Zoltán szerezte meg a hazaiak harmadik találatát, a második játékrész nem kedvezett a Szerencs VSE játékosainak: a Sajó-menti futballisták a mérkőzés végéig további három alkalommal vették be a szerencsi kaput. Szerencs – Sajóbábony: 3-7. Az U19-es meccsen 2-2 arányú döntetlen született.{gallery}2015/11/20151107_labdarugas:75:51:0:0{/gallery}