Labdarúgás

Megsemmisítő vereséget mért legutóbbi ellenfelére városunk női labdarúgócsapata. A Szerencs VSE 2015. október 31-én Taktaharkány együttesét fogadta a Kulcsár Anita Sportcsarnokban, ahol a hazaiak 21-0 arányban nyerték meg a találkozót.

A szombat délelőtti mérkőzést már az első percekben eldöntötték a szerencsi lányok. A lelkes és tehetséges taktaharkányi csapat rutintalansága kevésnek bizonyult a hazaiak támadásai ellen. Helgert Gréta a 8. percben már a harmadik gólját lőtte az ellenfél hálójába, így a meccs további részében csak az volt a kérdés: milyen arányban nyeri meg a találkozót a házigazda gárda? Az első játékrész után 12-0 állásnál pihentek a csapatok, majd a második félidőben Szerencs számtalan kihagyott helyzet mellett további kilenc találattal állította be a végeredményt: 21-0. Helgert Gréta 13 góllal járult hozzá a sikerhez.Takács László edző a mérkőzés után így értékelt: nagyon lelkes, kezdő csapat ellen játszottunk, hiszen Taktaharkány idén indult először a bajnokságban. Sok helyzetet dolgoztunk ki, sokat ki is hagytunk, de természetesen elégedett vagyok az eredménnyel. Ha kispályás mérkőzésen valaki ennyi gólt lő, az szép eredménynek számít.A következő mérkőzésen, 2015. november 7-én 11 órától a Sajóvölgye Focisuli együttese lesz a szerencsi lányok következő ellenfele. A hazai találkozóra minden sportbarátot szeretettel várnak! Hajrá Szerencs!