Asztalitenisz

Magabiztos győzelmet aratott legutóbbi hazai mérkőzésén a Szerencs VSE NB II-es asztalitenisz-csapata. Együttesünk február 13-án a tabella utolsó helyén álló Nyírbátori ASE II-t fogadta a Hunyadi tornacsarnokban.

A szakosztályvezető szerint a bajnokság harmadik fordulójában lejátszott mérkőzés esélyese a hazai gárda volt. – Már a vendégcsapat megérkezésekor biztosra vehető volt a győzelmünk, mivel az előírt négy játékos helyett mindössze hárman álltak asztalhoz, így – a szabályoknak megfelelően – a mérkőzés 5-0 arányú szerencsi előnnyel indult – fogalmazott Csorba István.

A harmadik fordulóban aratott győzelem és az idegenben elért döntetlenek után, a tabella harmadik helyén állva, tovább folytatja tavaszi veretlenségi sorozatát a Szerencs VSE. Végeredmény: Szerencs VSE – Nyírbátori ASE II.: 14-4. Egyén eredmények: Bodnár József (4 győzelem), Stadler Tamás (4 győzelem), Köllő András (3 győzelem), Korály Tibor (2 győzelem). Páros eredmények: Bodnár – Korály (győzelem), Köllő – Stadler (vereség).