Kézilabda

Az Alsózsolcai KSC együttesét fogadták a Szerencs VSE kézilabdázói október 6-án a Kulcsár Anita Sportcsarnokban.

A szerencsi lányok jól kezdték a találkozót, már az elején megszerezték a vezetést. Az első félidőben egyértelműen a szerencsi lányok domináltak, jól felépített támadásokkal és pontos passzokkal hamar áttörték a vendégcsapat védelmét, aminek eredményeképpen már az első félidőben sok gólt szereztek.

A második félidőben az Alsózsolcaiak is magasabb fokozatra kapcsoltak, ám a szerencsiek rendezett védelmén csak nehezen jutottak át. A szerencsi lányok magabiztosan fejezték be a mérkőzést, mindvégig megtartva a vezetést. A végeredmény: Szerencs VSE – Alsózsolcai KSC, 35 – 22.

Katona Krisztina a szerencsiek edzője érdeklődésünkre elmondta, hogy erősebb mérkőzésre számított. – Úgy gondolom, hogy mi egészen jó napot fogtunk ki, ellenben az ellenféllel, akik elég rossz passzban voltak, szerintem ettől sokkal jobban is tudtak volna játszani. Szerencsére nekünk most minden összejött.