Labdarúgás

Encs csapatát fogadták szeptember 9-én a Szerencs VSE játékosai a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A megyei első osztályú találkozón, az első félidő gól nélkül zajlott le. A második játékrész 68. percében Gombos Ádám lőtte a hazaiak első találatát. A 85. percben a mérkőzés, hajrájában Nagy László is betalált az encsiek hálójába, ezzel bebiztosította a szerencsiek idei első győzelmét. A B.A.Z. megyei I. Felnőtt 5. forduló eredménye Szerencs VSE – Encs 2 – 0. A szerencsiek jelenleg a tabella 12. helyén állnak. Az U-19 csapat egy góllal, kikapott az encsi gárdától. Végeredmény: Szerencs U-19 – Encs U- 19: 1 – 2.

Gólszerzők: Szerencs VSE – Encs

68. perc Gombos Ádám

85. perc Nagy László

Gólszerzők: Szerencs VSE U-19 – Encs U-19

26. perc Tóth József

A Szerencs VSE futballistái következő mérkőzésüket Szendrő ellen játsszák szeptember 16-án 16.00 órakor, a szendrői sportpályán.