Labdarúgás

B.A.Z. megyei I. felnőtt labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában Encs csapatát fogadták a szerencsiek június 1-jén a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

A mérkőzés elején kiegyenlített játékot láthattak a nézők, a csapatok fej-fej mellett igyekeztek megszerezni és a kapuba juttatni a labdát. A tabella tizenegyedik helyén álló encsieknek azonban sikerült gólt lőniük a 17. és 21. percben. A csapatok így 2-0-s encsi vezetésnél mentek szünetre.

A szerencsiek a második játékrész végén a 84. percben tudtak találatot szerezni Ternyik Máténak köszönhetően, mellyel kialakult a végeredmény: Szerencs VSE – Encs VSC: 1-2.

Az összetettben a hazaiak a bajnokság 14. helyén végeztek. Az U19-es csapatunk 4-3-as eredménnyel maradt alul az encsi ifi csapat ellen.