Labdarúgás

A B.A.Z. Megyei II. Kelet felnőtt labdarúgó bajnokság 18. fordulójában a Szerencs Városi Sportegyesület focistái az eddig veretlen Sárospataki TC együttesét fogadták, március 7-én a Tatay Zoltán Ifjúsági Sporttelepen.

Az szerencsiek gyors támadójátékot mutatva próbált a hálóba találni azonban ez nem sikerült. A 43. percben a vendégek szerezték meg a vezetést. A második játékrészben is folytatódott a lendületes játék, az 51. percben Kiss Dávid találatának köszönhetően kiegyenlítettek a hazaiak.

A meccs hátralévő részében több gólhelyzete is adódott a szerencsieknek, amit azonban nem sikerült értékesíteni. Végeredmény: Szerencs VSE- Sárospataki TC: 1-1. Csapatunk jelenleg a tabella negyedik helyén áll. Az U 19-es együttesünknek sikerült győzelmet aratniuk Sárospatak utánpótlás csapat felett.

Végeredmény: Szerencs VSE U19- Sárospataki TC U19: 1-0. A szerencsiek, mindössze egy ponttal lemaradva az listavezető előtt, a tabella második helyét foglalják el a bajnokságban.