Kézilabda

A Szerencs VSE női ifjúsági kézilabdacsapata november 27-én vereséget szenvedett a Vitka SE elleni mérkőzésen.

A Kulcsár Anita Sportcsarnokban megtartott találkozón a szerencsiek már a mérkőzés elején hátrányba kerültek. A 10. percre a vendégek már 4 pontos előnyre tettek szert, amit a 15. percre 6 pontra tudtak növelni. Az első félidőben a támadásoknál a házigazdák játéka meglehetősen szétszórt volt, az indítások is pontatlanok voltak, ezáltal a vendégcsapat könnyedén megszerezte a labdát és így értékes gólokat dobtak a szerencsi hálóba.

A csapatok 13-19-es vitkai vezetésnél mentek pihenőre. A szünet után is folytatódott a Vitka SE dominanciája. A teljesen szétszórt hazai védelem nem bírta lereagálni a vendégek támadásait, így az 56. percre már 10 pontra nőtt a hátrányuk. A Vitka SE végül magabiztosan fejezte be a mérkőzést.

A Női Ifjúsági III. D-osztály 10. forduló végeredménye: Szerencs VSE–Vitka SE 26-37 (13-19).

Fotó: Nagy István