Kézilabda

A Kulcsár Anita Sportcsarnokban december 9-én lejátszott mérkőzésen remekül játszottak a szerencsi lányok.

Az első félidőben egyértelműen a zöld-fekete mezes hazai csapat játékosai uralták a pályát. A szerencsiek könnyedén megtalálták a réseket a mezőkeresztesi védelemben, amiből sok találat született. A csapatok 19-12-es hazai vezetésnél mentek pihenőre.

A térfélcsere után is folytatódott a zöld-fekete mezesek dominanciája, bár a mezőkeresztesiek jobb formát mutattak, mint az első félidőben. A teljesen fekete mezben játszó vendégcsapat a mérkőzés végéhez közeledve sokszor közelített pontban a szerencsiekhez, akik aztán végül mindig ritmust váltottak és rákapcsoltak.

A B.-A.-Z. Vármegyei Női Bajnokság 11. fordulójának végeredménye: Szerencs VSE-Mezőkeresztes VSE 33-27 (19-12). Csapatunk jelenleg a tabella második helyét foglalja el. Az első helyen a Miskolci VSC áll 18 ponttal, őket követik a szerencsiek 12 ponttal. A harmadik helyen a MEAFC van 10 ponttal, míg a Mezőkeresztes VSE 4 ponttal a negyedik. Utolsó helyen pont nélkül a Tiszaújvárosi SC áll.